Markéta Steinbergerová

777 249 449

Pomohu Vám najít odpovědi na otázky, které vyřeší Vaše životní situace…

OSOBNÍ KONZULTACE

Nabízím osobní konzultace  v Praze a Plzni nebo po vzájemné dohodě v prostředí Vám blízkém. Možnost také párových konzultací. Pochopení všech okolnosti se kladně projeví na změně Vaši osobnosti, ve vašem myšlení a chování jak v práci tak ve vztahu s rodinou, přáteli, v navazování nových vztahů atd…

MINULÉ ŽIVOTY

Jsem odbornice k nahlédnutí do minulých životů. Naše útrapy a těžkosti nepramení pouze z tohoto života, ale je nutno najít jejich příčinu i v čase zpět, v minulosti i v minulých životech.

ODPOVÍM NA VAŠE OTÁZKY

Můžeme společně najít řešení prostřednictvím Numerologie a Astrologie Toužíte porozumět sami sobě a svému životu ? Hledáte příčinu Vašich problémů? Nedaří se Vám vyřešit osobní či pracovní problémy ? Trápí Vás nedorozumění v partnerských vztazích ? Pomůžu Vám zprostředkovat pohled „shora“ nasměruji Vás a povedu k cíli.

Jsem vědma a odbornice na karetní výklady a minulost lidských životů. Více jak 20 let vám pomáhám najít správný směr vašeho života, který může být plný harmonie a radosti. Specializuji se na taroty, pracuji s virgulemi a kyvadlem. Mé odborné publikace můžete najít v esoterických časopisech Nový Fénix.
Markéta Steinbergerová
Jsem vědma a odbornice na karetní výklady a minulost lidských životů. Více jak 20 let vám pomáhám najít správný směr vašeho života, který může být plný harmonie a radosti. Specializuji na taroty, pracuji s virgulemi a kyvadlem. Mé odborné publikace můžete najít v esoterických časopisech Nový Fénix.
Markéta Steinbergerová

Partneři

© 2019  www.backing.cz

počítadlo.abz.cz
TOP